Masáže pro firmy, firemní masáže

Masáže pro zaměstnance

Zaměstnanecké benefity jsou přirozenou součástí mnoha úspěšných firem, odlište se a získejte loajalitu a lepší motivaci vašich zaměstnanců originálním způsobem. Na přenosném masážním lehátku nebo na menší tzv. klekačce přímo v prostoru vašich kanceláří poskytneme zaměstnancům zdravotní i relaxační masáže. Celková doba prováděné masáže a počet klientů je otázkou dohody.

Masáže v kanceláři

Stres, únava, bolest zad nebo šíje, znáte to? Ať už se jedná o stres z těžkého úkolu nebo z bolesti, která se objeví jako následek dlouhého sezení u monitoru počítače. To je nejčastější příčinou klesání efektivity vaší práce a stoupání nechutě k provádění vašich úkolů. Masáž pro Vás může znamenat lepší zvládání stresových situací, odbourání bolesti a zaručeně nová energie.

Masáže pro firemní akce 

Masáže jsou vhodným doplňkem firemních akcí, seminářů, sportovních a vzdělávacích programů. Díky mobilním masérským stolům a klekačkám jsme schopni poskytnout masáže v podstatě kdekoliv!

Benefity „na míru“

V případě zájmu o toto efektivní řešení odměňování vašich zaměstnanců, nás neváhejte kontaktovat a my připravíme nabídku na míru dle vašich individuálních potřeb. Cena za jednotku se odvíjí dle počtu masáží a frekvenci našich návštěv na jednom místě.

 

Masáže ve firmách

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Předmět:
Vzkaz:
Soubor:
 

antispamová ochrana:
kod                
opište kontrolní kód:    

     
Loga vybraných klientů: ... více
 
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
pro naše spokojené klienty

Přihlásit se
AKCE

Navštivte náš e-shopbanner

Navštivte náš salonbanner


Karel D.:
„Doporučuji, kvalitní sportovní masáže....“
Lucie:
„Dnes jsem vyzkoušela prvně a to těhotenskou masáž a za mě naprostá bomba. Pán příjemný a šikovný, a pocit, že můžete pak dál v klidu relaxovat a nemusíte se teprve hnát domu je k nezaplacení. Určitě budu obje...“
Petr L:
„Doporučuji...“
Jitka P.:
„Mohu doporučit....“
Kamil:
„Velice rád přidám doporučení. Vše bylo profesionální a obrovská výhoda je, že nemusím pak cestovat domů. ...“
Marcela N.:
„Nevěděla jsem co očekávat od masáže doma. Masérka přijela s rozkládacím lehátkem a přivezla i radio s příjemnou relaxační hudbou. Opravdu jsem si odpočinula, už jsem to potřebovala. Děkuji...“
Veronika:
„Dobrý den, měla jsem už lepší masáže. Jednalo se o průměrnou masáž....“
Kristina:
„Výborná masáž dávám 1 z******...“
Martina na mateřské:
„Děkuji,doporučuji maséra Lukáše, pomohl mi uvolnit zatuhlá záda. Děkuji...“
Michal Šindler:
„Mohu vřele doporučit, rozhodně profesionální jednání a kvalitní masáž....“
ANKETA

Hlasuj